EFDKA70K156E134BHT
DigiKeys varenummer
283-EFDKA70K156E134BHT-ND
Producenter
Producentens varenummer
EFDKA70K156E134BHT
Beskrivelse
CAP FILM 15UF AUTO 700VDC RAD
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 µF Filmkondensatorer 700V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial - 4 ledere
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
1,654" L x 0,787" B (42,00mm x 20,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
1,614" (41,00mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
1,476" (37,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
700V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
7.6 mOhms