EFDKA60K656F034DHT
DigiKeys varenummer
283-EFDKA60K656F034DHT-ND
Producenter
Producentens varenummer
EFDKA60K656F034DHT
Beskrivelse
CAP FILM 65UF AUTO 600VDC RAD
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
65 µF Filmkondensatorer 600V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial - 4 ledere
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
2,264" L x 1,378" B (57,50mm x 35,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
2,008" (51,00mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
2,067" (52,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
600V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
4.6 mOhms