EFDKA45K256E102LHT
DigiKeys varenummer
283-EFDKA45K256E102LHT-ND
Producenter
Producentens varenummer
EFDKA45K256E102LHT
Beskrivelse
CAP FILM 25UF AUTO 450VDC RAD
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 µF Filmkondensatorer 450V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
1,654" L x 0,748" B (42,00mm x 19,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
1,299" (33,00mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
1,476" (37,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
450V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
6.8 mOhms