EFDKA1BK456F064DHT
DigiKeys varenummer
283-EFDKA1BK456F064DHT-ND
Producenter
Producentens varenummer
EFDKA1BK456F064DHT
Beskrivelse
CAP FILM 45UF AUTO 1100VDC RAD
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
45 µF Filmkondensatorer 1100V (1,1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial - 4 ledere
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
2,264" L x 1,772" B (57,50mm x 45,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
2,598" (66,00mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
2,067" (52,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
1100V (1,1kV)
ESR (ækvivalent seriemodstand)
4.2 mOhms