EFDKA1BK105D032LH
DigiKeys varenummer
283-EFDKA1BK105D032LH-ND
Producenter
Producentens varenummer
EFDKA1BK105D032LH
Beskrivelse
CAP FILM 1UF 10% 1100VDC RAD
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 µF Filmkondensatorer 1100V (1,1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Størrelse/dimension
1,260" L x 0,433" B (32,00mm x 11,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,819" (20,80mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
1,083" (27,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
1100V (1,1kV)
ESR (ækvivalent seriemodstand)
65 mOhms