DRA73-2R2-R
DigiKeys varenummer
283-DRA73-2R2-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
283-DRA73-2R2-RCT-ND - Afskåret tape (CT)
283-DRA73-2R2-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
DRA73-2R2-R
Beskrivelse
FIXED IND 2.2UH 4.18A 16 MOHM
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.2 µH Afskærmet Trådviklet spolemodstand Induktor 4.18 A 16mOhm Ikke-standard
EDA/CAD-modeller
DRA73-2R2-R Modeller
Kategori
Afskærmning
Afskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
16mOhm
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 165°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Type
Trådviklet spolemodstand
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
Ikke-standard
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,299" L x 0,299" B (7,60mm x 7,60mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,140" (3,55mm)
Strøm - Mætning (Isat)
4,93A