DRA125-220-R
DigiKeys varenummer
283-DRA125-220-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
283-DRA125-220-RCT-ND - Afskåret tape (CT)
283-DRA125-220-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
DRA125-220-R
Beskrivelse
FIXED IND 22UH 3.95A 35 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 µH Afskærmet Trådviklet spolemodstand Induktor 3.95 A 35mOhm Ikke-standard
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
DRA125-220-R Modeller
Kategori
Afskærmning
Afskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
35mOhm
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 165°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Type
Trådviklet spolemodstand
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
Ikke-standard
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,492" L x 0,492" B (12,50mm x 12,50mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,236" (6,00mm)
Strøm - Mætning (Isat)
4,74A