BK1/GMA-1.5-R
DigiKeys varenummer
283-3267-ND
Producenter
Producentens varenummer
BK1/GMA-1.5-R
Beskrivelse
FUSE GLASS 1.5A 250VAC 5X20MM
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.5 A 250 V AC DC sikring Patron, Glas Kræver holder 5mm x 20mm
Kategori
Spændingsklassifikation - AC
250 V
Mfr
Responstid
Sprænger hurtigt
Serie
Pakke/hus
Emballage
Pose
Afbryderkapacitet @ nominel spænding
100A
Varestatus
Aktiv
Smeltning I²t
1.6
Monteringstype
Kræver holder
Godkendelsesagentur
CSA, PSE, UL
Sikringstype
Størrelse/dimension
0,205" diam. x 0,787" L (5,20mm x 20,00mm)
Strømklassificering (AMPS)
DC-koldmodstand
0.09 Ohms