BK/S500-3.15-R
DigiKeys varenummer
283-2682-ND
Producenter
Producentens varenummer
BK/S500-3.15-R
Beskrivelse
FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.15 A 250 V AC DC sikring Patron, Glas Kræver holder 5mm x 20mm
Kategori
Spændingsklassifikation - AC
250 V
Mfr
Responstid
Sprænger hurtigt
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Afbryderkapacitet @ nominel spænding
35A
Varestatus
Aktiv
Smeltning I²t
13.0
Monteringstype
Kræver holder
Godkendelsesagentur
BSI, CCC, CSA, cULus, IMQ, SEMKO, VDE
Sikringstype
Størrelse/dimension
0,205" diam. x 0,787" L (5,20mm x 20,00mm)
Strømklassificering (AMPS)
DC-koldmodstand
0.025 Ohms