BK/MDL-12-R
DigiKeys varenummer
283-2739-ND
Producenter
Producentens varenummer
BK/MDL-12-R
Beskrivelse
FUSE GLASS 12A 32VAC 3AB 3AG
Detaljeret beskrivelse
12 A 32 V AC DC sikring Patron, Glas Kræver holder 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Spændingsklassifikation - AC
32 V
Størrelse/dimension
0,250" diam. x 1,250" L (6,35mm x 31,75mm)