BK/MDL-10-R
DigiKeys varenummer
283-2736-ND
Producenter
Producentens varenummer
BK/MDL-10-R
Beskrivelse
FUSE GLASS 10A 32VAC 3AB 3AG
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 A 32 V AC DC sikring Patron, Glas Kræver holder 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategori
Spændingsklassifikation - AC
32 V
Mfr
Responstid
Træg
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Afbryderkapacitet @ nominel spænding
1kA
Varestatus
Aktiv
Smeltning I²t
64.4
Monteringstype
Kræver holder
Godkendelsesagentur
CE, CSA, UL
Sikringstype
Størrelse/dimension
0,250" diam. x 1,250" L (6,35mm x 31,75mm)
Strømklassificering (AMPS)
DC-koldmodstand
0.01 Ohms