BK-ADC-20-R er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Eaton - Bussmann Electrical Division
På lager: 0
Datablad
Similar
På lager: 0
Datablad
20 A 500 V AC 500 V DC sikring Patron, Keramisk Kræver holder 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BK-ADC-20-R
DigiKeys varenummer
283-BK-ADC-20-R-ND
Producenter
Producentens varenummer
BK-ADC-20-R
Beskrivelse
FUSE CERM 20A 500VAC 500VDC 3AB
Detaljeret beskrivelse
Smeltning I²t
88.0
Driftstemperatur
-50°C – 125°C
Strømklassificering (AMPS)
Størrelse/dimension
0,252" diam. x 1,252" L (6,40mm x 31,80mm)
Spændingsklassifikation - AC
500 V
DC-koldmodstand
0.0055 Ohms