5-0SMDJ54A
DigiKeys varenummer
283-5-0SMDJ54ATR-ND - Tape & Reel (TR)
283-5-0SMDJ54ACT-ND - Afskåret tape (CT)
283-5-0SMDJ54ADKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
5-0SMDJ54A
Beskrivelse
TVS DIODE 54VWM 87.1VC SMC
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
87,1V Klemme 57,5A Ipp TVS – Dioder Overflademontering SMC
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
87,1V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
57,5A
Serie
Effekt - Peak-impuls
5000W (5kW)
Strømnetbeskyttelse
No
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
54V
Spænding - Nedbrud (min.)
60V