5-0SMDJ54A | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | 5-0SMDJ54A |
Beskrivelse | TVS DIODE 54VWM 87.1VC SMC |
Producentens standard leveringstid | 23 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 87,1V Klemme 57,5A Ipp TVS – Dioder Overflademontering SMC |
Datablad | Datablad |
Kategori | Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp 87,1V |
Mfr | Strøm - Peak impuls (10/1000µs) 57,5A |
Serie | Effekt - Peak-impuls 5000W (5kW) |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Strømnetbeskyttelse No |
Varestatus Aktiv | Applikationer Telekommunikation |
Type Zener | Driftstemperatur -55°C – 150°C (TJ) |
Enkeltrettede kanaler 1 | Monteringstype Overflademontering |
Spænding - returspænding (Typ) 54V | Pakke/hus DO-214AB, SMC |
Spænding - Nedbrud (min.) 60V | Leverandørs enhedspakning |