5-0SMDJ48CA
DigiKeys varenummer
283-5-0SMDJ48CATR-ND - Tape & Reel (TR)
283-5-0SMDJ48CACT-ND - Afskåret tape (CT)
283-5-0SMDJ48CADKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
5-0SMDJ48CA
Beskrivelse
TVS DIODE 48VWM 77.4VC SMC
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
77,4V Klemme 64,7A Ipp TVS – Dioder Overflademontering SMC
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
77,4V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
64,7A
Serie
Effekt - Peak-impuls
5000W (5kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strømnetbeskyttelse
No
Varestatus
Aktiv
Applikationer
Telekommunikation
Type
Zener
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Dobbeltrettede kanaler
1
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - returspænding (Typ)
48V
Pakke/hus
DO-214AB, SMC
Spænding - Nedbrud (min.)
53,3V