5-0SMDJ45CA
DigiKeys varenummer
283-5-0SMDJ45CATR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
5-0SMDJ45CA
Beskrivelse
TVS DIODE 45VWM 72.7VC SMC
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
72,7V Klemme 68,8A Ipp TVS – Dioder Overflademontering SMC
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
72,7V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
68,8A
Serie
Effekt - Peak-impuls
5000W (5kW)
Strømnetbeskyttelse
No
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
45V
Spænding - Nedbrud (min.)
50V