5-0SMDJ26AH | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | 5-0SMDJ26AH |
Beskrivelse | TVS DIODE 26VWM 42.1VC SMC |
Producentens standard leveringstid | 20 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 42,1V Klemme 119A Ipp TVS – Dioder Overflademontering SMC |
Datablad | Datablad |
Kategori | Strøm - Peak impuls (10/1000µs) 119A |
Mfr | Effekt - Peak-impuls 5000W (5kW) |
Serie | Strømnetbeskyttelse No |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Applikationer Telekommunikation |
Varestatus Aktiv | Driftstemperatur -55°C – 150°C (TJ) |
Type Zener | Klasse Automotive |
Enkeltrettede kanaler 1 | Kvalifikation AEC-Q101 |
Spænding - returspænding (Typ) 26V | Monteringstype Overflademontering |
Spænding - Nedbrud (min.) 28,9V | Pakke/hus DO-214AB, SMC |
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp 42,1V | Leverandørs enhedspakning |