5-0SMDJ16CAH kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
26V Klemme 192A Ipp TVS – Dioder Overflademontering SMC
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
High Power TVS Diodes
Automotive High Reliability TVS Diodes
5-0SMDJ16CAH
DigiKeys varenummer
283-5-0SMDJ16CAHTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
5-0SMDJ16CAH
Beskrivelse
TVS DIODE 16VWM 26VC SMC
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
192A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
5000W (5kW)
Serie
Strømnetbeskyttelse
No
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Type
Zener
Klasse
Automotive
Dobbeltrettede kanaler
1
Kvalifikation
AEC-Q101
Spænding - returspænding (Typ)
16V
Spænding - Nedbrud (min.)
17,8V
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
26V