15KP28CA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Similar
YAGEO
På lager: 0
Datablad
47,5V Klemme 317,9A Ipp TVS – Dioder Hulmontering Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
High Power TVS Diodes
15KP28CA
DigiKeys varenummer
283-15KP28CATB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
15KP28CA
Beskrivelse
TVS DIODE 28VWM 47.5VC AXIAL
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
47,5V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
317,9A
Serie
Effekt - Peak-impuls
15000W (15kW)
Emballage
Tape & Box (TB)
Applikationer
Telekommunikation
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
28V
Pakke/hus
Aksial
Spænding - Nedbrud (min.)
31,1V