15KP20CA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Similar
YAGEO
På lager: 0
Datablad
34,3V Klemme 440,2A Ipp TVS – Dioder Hulmontering Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
High Power TVS Diodes
15KP20CA
DigiKeys varenummer
283-15KP20CATB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
15KP20CA
Beskrivelse
TVS DIODE 20VWM 34.3VC AXIAL
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
34,3V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
440,2A
Serie
Effekt - Peak-impuls
15000W (15kW)
Emballage
Tape & Box (TB)
Applikationer
Telekommunikation
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
20V
Pakke/hus
Aksial
Spænding - Nedbrud (min.)
22,2V