FAZ-D15/1-NA-SP
DigiKeys varenummer
5730-FAZ-D15/1-NA-SP-ND
Producenter
Producentens varenummer
FAZ-D15/1-NA-SP
Beskrivelse
FAZ-NA 1P 15A D CURVE
Detaljeret beskrivelse
Afbrydere Termomagnetisk 15A 277 V AC 48 V DC Arm DIN-skinne
EDA/CAD-modeller
FAZ-D15/1-NA-SP Modeller
Kategori
Strømklassificering (AMPS)
15A
Spændingsklassifikation - AC
277 V
Serie
Spændingsklassifikation - DC
48 V