FAZ-D1.5/2-NA
DigiKeys varenummer
5730-FAZ-D1.5/2-NA-ND
Producenter
Producentens varenummer
FAZ-D1.5/2-NA
Beskrivelse
FAZ-D1,5/2-NA FAZ-NA 2P 1.5A D C
Detaljeret beskrivelse
Afbrydere Termomagnetisk 1,5A 415 V AC 96 V DC Arm DIN-skinne
EDA/CAD-modeller
FAZ-D1.5/2-NA Modeller
Kategori
Strømklassificering (AMPS)
1,5A
Spændingsklassifikation - AC
415 V
Serie
Spændingsklassifikation - DC
96 V