FAZ-C25/1-NA-L-SP
DigiKeys varenummer
5730-FAZ-C25/1-NA-L-SP-ND
Producenter
Producentens varenummer
FAZ-C25/1-NA-L-SP
Beskrivelse
FAZ-NA UL 489 MCB 240VAC 25P 4A
Producentens standard leveringstid
39 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Afbrydere Termomagnetisk 25A 277 V AC DC Arm DIN-skinne
Kategori
Strømklassificering (AMPS)
25A
Producenter
Eaton Electrical
Spændingsklassifikation - AC
277 V