FAZ-B35/3-NA er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Eaton Electrical
På lager: 16
Datablad
Afbrydere Termomagnetisk 35A 415 V AC 96 V DC Arm DIN-skinne
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FAZ-B35/3-NA
DigiKeys varenummer
5730-FAZ-B35/3-NA-ND
Producenter
Producentens varenummer
FAZ-B35/3-NA
Beskrivelse
FAZ-NA UL 489 MCB 3P 35A B CURVE
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
FAZ-B35/3-NA Modeller
Kategori
Strømklassificering (AMPS)
35A
Producenter
Eaton Electrical
Spændingsklassifikation - AC
415 V
Serie
Spændingsklassifikation - DC
96 V