Billede for T60030-1SR er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T60030-1SR
DigiKeys varenummer
T60030-1SR-ND
Producenter
Producentens varenummer
T60030-1SR
Beskrivelse
FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Sikring Blok 30 A 600V 1 Kredsløb Patron Chassismontering
Kategori
Strømklassificering (AMPS)
30 A
Mfr
Til brug med/relaterede produkter
Klasse T sikringer
Serie
Sikringstype
Patron
Emballage
Bulk
Sikringsholdertype
Blok
Varestatus
Aktiv
Antal kredsløb
1
Monteringstype
Spænding
Sikringsstørrelse
0,563" diam. x 1,5" L (14,3mm x 38,1mm)