FWH-025A6FR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Eaton - Electronics Division
På lager: 0
Datablad
25A 500VAC AC DC sikring Patron Kræver holder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FWH-025A6FR
DigiKeys varenummer
FWH-025A6FR-ND
Producenter
Producentens varenummer
FWH-025A6FR
Beskrivelse
FUSE CARTRIDGE 25A 500VAC
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spændingsklassifikation - AC
500VAC
Producenter
Eaton - Bussmann Electrical Division
Applikationer
Elektrisk, Industri
Serie
Godkendelsesagentur
CE, CSA, UR
Emballage
Bulk
Afbryderkapacitet @ nominel spænding
20kA
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Patron, Ikke-standard
Monteringstype
Kræver holder
Størrelse/dimension
0,252" diam. x 1,252" L (6,40mm x 31,80mm)
Sikringstype
Patron
Smeltning I²t
126.0
Strømklassificering (AMPS)
25A