Billede for 35NHG000B er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
35NHG000B
DigiKeys varenummer
35NHG000B-ND
Producenter
Producentens varenummer
35NHG000B
Beskrivelse
FUSE SQUARE 35A 500VAC RECT
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
35A 500VAC AC DC sikring Kvadratisk Kræver holder
Kategori
Responstid
Sprænger hurtigt
Producenter
Eaton - Bussmann Electrical Division
Applikationer
Elektrisk, Industri
Emballage
Bulk
Funktioner
Indikation
Varestatus
Aktiv
Klasse
NH
Monteringstype
Kræver holder
Godkendelsesagentur
CE, VDE
Sikringstype
Kvadratisk
Pakke/hus
Rektangulær, Blad
Strømklassificering (AMPS)
35A
Størrelse/dimension
2,126" L x 0,827" B x 1,693" H (54,00mm x 21,00mm x 43,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
500VAC