K14-040.120071
DigiKeys varenummer
1948-2456-ND
Producenter
Producentens varenummer
K14-040.120071
Beskrivelse
LED PNL IND YLW CLR 29MM SLDR
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
LED Panelindikator Gul Klar 24V 14mA Loddeblik
Kategori
Spænding
24V
Producenter
EAO
Strøm
14mA
Serie
Paneludstansning-form
Rund
Emballage
Boks
Paneludstansning-dimensioner
0,88" (22,30mm)
Varestatus
Aktiv
Linsestørrelse
29,00mm diam.