4230-T110-K0BE-10A
DigiKeys varenummer
4230-T110-K0BE-10A-ND
Producenter
Producentens varenummer
4230-T110-K0BE-10A
Beskrivelse
CIR BRK THERM-M 10A 277VAC/60VDC
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Afbrydere Termomagnetisk 10A 277 V AC 60 V DC Arm DIN-skinne
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
4230-T110-K0BE-10A Modeller
Kategori
Strømklassificering (AMPS)
10A
Producenter
E-T-A
Spændingsklassifikation - AC
277 V
Serie
Spændingsklassifikation - DC
60 V