3131-AF1PT-000000-000-20A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
E-T-A
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
E-T-A
På lager: 0
Datablad
Afbrydere Termisk 20A 240 V AC 28 V DC Ikke inkluderet Panelmontering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Circuit Breaker Basics - Another Teaching Moment
3131-AF1PT-000000-000-20A
DigiKeys varenummer
302-1345-ND
Producenter
Producentens varenummer
3131-AF1PT-000000-000-20A
Beskrivelse
CIR BRKR THRM 20A 240VAC 28VDC
Producentens standard leveringstid
6 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strømklassificering (AMPS)
20A
Producenter
Spændingsklassifikation - AC
240 V
Serie
Spændingsklassifikation - DC
28 V