1658-G41-02-P10-15A
1658-G41-02-P10-15A
Circuit Breaker Basics - Another Teaching Moment
1658-G41-02-P10-15A
DigiKeys varenummer
302-1277-ND
Producenter
Producentens varenummer
1658-G41-02-P10-15A
Beskrivelse
CIR BRKR THRM 15A 240VAC 28VDC
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Afbrydere Termisk 15A 240 V AC 28 V DC Tryk for at nulstille Panelmontering
Kategori
Strømklassificering (AMPS)
15A
Spændingsklassifikation - AC
240 V
Serie
Spændingsklassifikation - DC
28 V