TL6150AF350QG
DigiKeys varenummer
141-TL6150AF350QGTR-ND - Tape & Reel (TR)
141-TL6150AF350QGCT-ND - Afskåret tape (CT)
141-TL6150AF350QGDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TL6150AF350QG
Beskrivelse
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Taktile kontakter SPST-NO Aktiveret i top Overflademontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TL6150AF350QG Modeller
Kategori
Aktuatorretning
Aktiveret i top
Mfr
Termineringsudformning
Mågevinge
Serie
Omrids
6,20mm x 6,20mm
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Oplysning
Uden lys
Varestatus
Aktiv
Driftskraft
350gf
Kredsløb
SPST-NO
IP (Ingress Protection)
IP67 - Støvtæt, Vandtæt
Switch-funktion
Off-Mom
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Kontaktnormering @ spænding
0,05A @ 12VDC
Switch-vandring
0,50mm
Aktuatortype
Standard
Mekanisk levetid
300.000 cyklusser
Monteringstype
Grundlæggende varenummer
Aktuatorhøjde over PCB, lodret
3,50mm