TL4115AF220Q
DigiKeys varenummer
141-TL4115AF220QTR-ND - Tape & Reel (TR)
141-TL4115AF220QCT-ND - Afskåret tape (CT)
141-TL4115AF220QDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TL4115AF220Q
Beskrivelse
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Taktile kontakter SPST-NO Aktiveret i top Overflademontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TL4115AF220Q Modeller
Kategori
Aktuatorhøjde over PCB, lodret
2,60mm
Mfr
Aktuatorretning
Aktiveret i top
Serie
Termineringsudformning
SMD (SMT) flig
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Omrids
4,50mm x 2,20mm
Varestatus
Aktiv
Oplysning
Uden lys
Kredsløb
SPST-NO
Driftskraft
220gf
Switch-funktion
On-Mom
Driftstemperatur
-30°C – 85°C
Kontaktnormering @ spænding
0,05A @ 12VDC
Switch-vandring
0,15mm