KAP1102VT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
CIT Relay and Switch
På lager: 0
Datablad
Additional Requirements for Selecting a Switch
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
How Many Poles do you need?
How Does the Switch Attach to your Product
KAP1102VT
DigiKeys varenummer
KAP1102VT-ND
Producenter
Producentens varenummer
KAP1102VT
Beskrivelse
SWITCH PIANO DIP SPST 0.025A 24V
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
DIP-kontakter SPST 2 positioner Hulmontering, Retvinklet Piano Aktuator 25mA 24VDC
Kategori
Højde over kort
0,402" (10,20mm)
Producenter
E-Switch
Monteringstype
Hulmontering, Retvinklet
Serie
Termineringsudformning
Pc-ben
Emballage
Rør
Afstand
0,100" (2,54mm) fuld
Varestatus
Aktiv
Kan vaskes
Ja
Kredsløb
SPST
Funktioner
Tapeforsegling
Antal positioner
2
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Strømklassificering (AMPS)
25mA
Materiale på krop
Polybutylen-terephthalat (PBT), Glasfyldt
Spændingsklassifikation
24VDC
Længde
0,261" (6,63mm)