CALE-48-1.50D
DigiKeys varenummer
4369-CALE-48-1.50D-ND
Producenter
Producentens varenummer
CALE-48-1.50D
Beskrivelse
LED DRIVER CC BUCK 2-46V 1.5A
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1,5A 2 – 46V Konstant strøm LED-drivere Buck (step-down) Topologi 1 Output
Kategori
Strøm - Output (maks.)
1,5A
Producenter
Diwell Electronics
Effekt (Watt)
54 W
Emballage
Rør
Dæmpning
PWM
Varestatus
Aktiv
Funktioner
OCP, OTP, fjernbetjening On/Off, SCP
Type
Konstant strøm
Driftstemperatur
-40°C – 65°C
Topologi
Buck (step-down)
Effektivitet
96%
Antal output
1
Monteringstype
Hulmontering
Spænding - Input (min.)
9V
Pakke/hus
24-DIP-modul, 9 ledere
Spænding - Input (maks.)
52V
Størrelse/dimension
1,25" L x 0,80" B x 0,48" H (31,8mm x 20,3mm x 12,2mm)
Spænding - Output
2 – 46V