P6SMBJ30CA | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | P6SMBJ30CA |
Beskrivelse | TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AA |
Producentens standard leveringstid | 10 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 48,4V Klemme 12,4A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AA (SMB) |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | P6SMBJ30CA Modeller |
Kategori | Strøm - Peak impuls (10/1000µs) 12,4A |
Mfr | Effekt - Peak-impuls 600W |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Strømnetbeskyttelse No |
Varestatus Aktiv | Applikationer Universal |
Type Zener | Driftstemperatur -50°C – 150°C (TJ) |
Dobbeltrettede kanaler 1 | Monteringstype Overflademontering |
Spænding - returspænding (Typ) 30V | Pakke/hus DO-214AA, SMB |
Spænding - Nedbrud (min.) 33,3V | Leverandørs enhedspakning |
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp 48,4V |