P6SMBJ30CA
DigiKeys varenummer
4878-P6SMBJ30CATR-ND - Tape & Reel (TR)
4878-P6SMBJ30CACT-ND - Afskåret tape (CT)
4878-P6SMBJ30CADKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
P6SMBJ30CA
Beskrivelse
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AA
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
48,4V Klemme 12,4A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AA (SMB)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
P6SMBJ30CA Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
12,4A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
600W
Aktiv
Applikationer
Universal
Driftstemperatur
-50°C – 150°C (TJ)
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
30V
Spænding - Nedbrud (min.)
33,3V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
48,4V