P4SMAJ170CA
DigiKeys varenummer
4878-P4SMAJ170CATR-ND - Tape & Reel (TR)
4878-P4SMAJ170CACT-ND - Afskåret tape (CT)
4878-P4SMAJ170CADKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
P4SMAJ170CA
Beskrivelse
TVS DIODE 170VWM 275VC DO214AC
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
275V Klemme 1,5A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AC (SMA)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
P4SMAJ170CA Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
1,5A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
400W
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Aktiv
Applikationer
Universal
Driftstemperatur
-50°C – 150°C (TJ)
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
170V
Spænding - Nedbrud (min.)
189V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
275V