P4SMAJ13CA
DigiKeys varenummer
4878-P4SMAJ13CATR-ND
Producenter
Producentens varenummer
P4SMAJ13CA
Beskrivelse
TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AC
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
21,5V Klemme 18,6A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AC (SMA)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
P4SMAJ13CA Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
18,6A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
400W
Emballage
Bulk
Strømnetbeskyttelse
No
Varestatus
Aktiv
Applikationer
Universal
Type
Zener
Driftstemperatur
-50°C – 150°C (TJ)
Dobbeltrettede kanaler
1
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - returspænding (Typ)
13V
Pakke/hus
DO-214AC, SMA
Spænding - Nedbrud (min.)
14,4V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
21,5V