ZLLS400QTC er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Diodes Incorporated
På lager: 927
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Diodes Incorporated
På lager: 1.628
Datablad
Similar
Nexperia USA Inc.
På lager: 16
Similar
onsemi
På lager: 929
Dioder 40 V 520mA Overflademontering SOD-323
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SOD-323
ZLLS400QTC
DigiKeys varenummer
31-ZLLS400QTCTR-ND - Tape & Reel (TR)
31-ZLLS400QTCCT-ND - Afskåret tape (CT)
31-ZLLS400QTCDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ZLLS400QTC
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 40V 520MA SOD323
Producentens standard leveringstid
40 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Lækstrøm @ Vr
10 µA @ 30 V
Mfr
Kapacitans @ Vr, F
15pF @ 30V, 1MHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klasse
Automotive
Varestatus
Aktiv
Kvalifikation
AEC-Q101
Teknologi
Monteringstype
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.)
40 V
Pakke/hus
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io)
520mA
Leverandørs enhedspakning
SOD-323
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
500 mV @ 400 mA
Driftstemperatur - Samling
150°C (maks.)
Hastighed
Hurtig genoprettelse =< 500ns, > 200mA (Io)