SMF4L12AQ-7
DigiKeys varenummer
31-SMF4L12AQ-7TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMF4L12AQ-7
Beskrivelse
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO219AA
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
19,9V Klemme 20,1A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-219AA
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
20,1A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
400W
Serie
Strømnetbeskyttelse
No
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Varestatus
Aktiv
Klasse
Automotive
Type
Zener
Kvalifikation
AEC-Q101
Enkeltrettede kanaler
1
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - returspænding (Typ)
12V
Pakke/hus
DO-219AA
Spænding - Nedbrud (min.)
13,3V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
19,9V