SMCJ78A-13-F
DigiKeys varenummer
31-SMCJ78A-13-FTR-ND - Tape & Reel (TR)
31-SMCJ78A-13-FCT-ND - Afskåret tape (CT)
31-SMCJ78A-13-FDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMCJ78A-13-F
Beskrivelse
TVS DIODE 78VWM 126VC SMC
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
126V Klemme 11,4A Ipp TVS – Dioder Overflademontering SMC
EDA/CAD-modeller
SMCJ78A-13-F Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
11,4A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
78V
Spænding - Nedbrud (min.)
86,7V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
126V