SMCJ7.5CA-13-F
DigiKeys varenummer
SMCJ7.5CA-FDITR-ND - Tape & Reel (TR)
SMCJ7.5CA-FDICT-ND - Afskåret tape (CT)
SMCJ7.5CA-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMCJ7.5CA-13-F
Beskrivelse
TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC SMC
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12,9V Klemme 116,3A Ipp TVS – Dioder Overflademontering SMC
EDA/CAD-modeller
SMCJ7.5CA-13-F Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
116,3A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
7,5V
Spænding - Nedbrud (min.)
8,33V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
12,9V