SMCJ12CA-13-F | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | SMCJ12CA-13-F |
Beskrivelse | TVS DIODE 12VWM 19.9VC SMC |
Producentens standard leveringstid | 24 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 19,9V Klemme 75,3A Ipp TVS – Dioder Overflademontering SMC |
EDA/CAD-modeller | SMCJ12CA-13-F Modeller |
Kategori | Strøm - Peak impuls (10/1000µs) 75,3A |
Mfr | Effekt - Peak-impuls 1500W (1,5kW) |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Strømnetbeskyttelse No |
Varestatus Aktiv | Applikationer Universal |
Type Zener | Driftstemperatur -55°C – 150°C (TJ) |
Dobbeltrettede kanaler 1 | Monteringstype Overflademontering |
Spænding - returspænding (Typ) 12V | Pakke/hus DO-214AB, SMC |
Spænding - Nedbrud (min.) 13,3V | Leverandørs enhedspakning |
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp 19,9V | Grundlæggende varenummer |