SMBJ78CA-13-F
DigiKeys varenummer
SMBJ78CA-FDITR-ND - Tape & Reel (TR)
SMBJ78CA-FDICT-ND - Afskåret tape (CT)
SMBJ78CA-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMBJ78CA-13-F
Beskrivelse
TVS DIODE 78VWM 126VC SMB
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
126V Klemme 4,7A Ipp TVS – Dioder Overflademontering SMB
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SMBJ78CA-13-F Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
4,7A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
600W
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Universal
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Overflademontering
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
78V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
86,7V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
126V