SMBJ45A-13-F
DigiKeys varenummer
SMBJ45A-FDITR-ND - Tape & Reel (TR)
SMBJ45A-FDICT-ND - Afskåret tape (CT)
SMBJ45A-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMBJ45A-13-F
Beskrivelse
TVS DIODE 45VWM 72.7VC SMB
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
72,7V Klemme 8,3A Ipp TVS – Dioder Overflademontering SMB
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SMBJ45A-13-F Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
8,3A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
600W
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Spænding - returspænding (Typ)
45V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
50V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
72,7V