SMBJ43CA-13-F
DigiKeys varenummer
31-SMBJ43CA-13-FTR-ND - Tape & Reel (TR)
31-SMBJ43CA-13-FCT-ND - Afskåret tape (CT)
31-SMBJ43CA-13-FDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMBJ43CA-13-F
Beskrivelse
TVS DIODE 43VWM 69.4VC SMB
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
69,4V Klemme 8,6A Ipp TVS – Dioder Overflademontering SMB
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SMBJ43CA-13-F Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
8,6A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
600W
Serie
Strømnetbeskyttelse
No
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Universal
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Type
Zener
Monteringstype
Overflademontering
Dobbeltrettede kanaler
1
Pakke/hus
DO-214AA, SMB
Spænding - returspænding (Typ)
43V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
47,8V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
69,4V