SMBJ17A-13-F
DigiKeys varenummer
31-SMBJ17A-13-FTR-ND - Tape & Reel (TR)
31-SMBJ17A-13-FCT-ND - Afskåret tape (CT)
31-SMBJ17A-13-FDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMBJ17A-13-F
Beskrivelse
TVS DIODE 17VWM 27.6VC SMB
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
27,6V Klemme 21,7A Ipp TVS – Dioder Overflademontering SMB
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
27,6V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
21,7A
Serie
Effekt - Peak-impuls
600W
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
17V
Spænding - Nedbrud (min.)
18,9V