SMAJ78A-13-F
DigiKeys varenummer
31-SMAJ78A-13-FTR-ND - Tape & Reel (TR)
31-SMAJ78A-13-FCT-ND - Afskåret tape (CT)
31-SMAJ78A-13-FDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMAJ78A-13-F
Beskrivelse
TVS DIODE 78VWM 126VC SMA
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
126V Klemme 3,2A Ipp TVS – Dioder Overflademontering SMA
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
3,2A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
400W
Aktiv
Applikationer
Universal
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Spænding - returspænding (Typ)
78V
Spænding - Nedbrud (min.)
86,7V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
126V