SMAJ60CA-13-F
DigiKeys varenummer
SMAJ60CA-FDITR-ND - Tape & Reel (TR)
SMAJ60CA-FDICT-ND - Afskåret tape (CT)
SMAJ60CA-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMAJ60CA-13-F
Beskrivelse
TVS DIODE 60VWM 96.8VC SMA
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
96,8V Klemme 4,1A Ipp TVS – Dioder Overflademontering SMA
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SMAJ60CA-13-F Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
4,1A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
400W
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strømnetbeskyttelse
No
Varestatus
Aktiv
Applikationer
Universal
Type
Zener
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Dobbeltrettede kanaler
1
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - returspænding (Typ)
60V
Pakke/hus
DO-214AC, SMA
Spænding - Nedbrud (min.)
66,7V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
96,8V